Одеська спортсменка завоювала медаль на міжнародному турнірі в Каїрі

Олімпійський комітет України в Одеській області

Одеська каратистка Юлія Палашевська завоювала медаль на великому міжнародному турнірі в столиці Єгипту Каїрі. Про це повідомили у пресслужбі Олімпійського комітету України в Одеській області.

21-річна спортсменка стала бронзовою призеркою турніру серії А на змаганнях, які проходили 10-12 червня. Дівчина перемогла єгипетську каратистку Нагам Яссер та посіла третє місце в категорії "до 50 кг".

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди