У Полтаві діє безплатний табір для випускників шкіл та коледжів

У Полтаві діє безплатний табір для випускників шкіл та коледжів

У Полтаві діє безплатний табір для випускників шкіл та коледжів
фото: Суспільне Полтава

У Полтаві 13 червня відкрили денний табір для випускників шкіл та коледжів. Він безплатно діє на базі Полтавського університету економіки та торгівлі. Як розповіла Суспільному співорганізаторка літнього табору Ксенія Пивоварська, для дітей влаштовуватимуть, зокрема, заняття з англійської мови, фізкультури та навчатимуть правильному харчуванню.

Біля одного з університетів у Полтаві збираються випускники шкіл та коледжів. Усі вони – учасники табору, який діятиме цього літа на базі вишу.

"Нам наш куратор скинув (інформацію – ред.) в групу в "Viber". Я зацікавився цим процесом, зареєструвався. Дивився я на розклад. Мене зацікавила дегустація та уроки англійської", — говорить випускник коледжу у Полтаві Данило Лихвар.

У Полтаві діє безплатний табір для випускників шкіл та коледжів
Табір діє на базі Полтавського університету економіки та торгівлі. фото: Суспільне Полтава

Це перші 25 учасників табору. Заняття для кожної групи учасників триватимуть п’ять днів, відтак щотижня долучитися зможуть інші охочі, каже кураторка.

"Є розклад. Кожен день проводитимуть якісь тренінги, майстер-класи, зустрічі. Робитимемо все, щоб їм було комфортно: кіно, якийсь пікнік, розвиток, спорт. Все, що вони захочуть, щоб вони відпочили від онлайн-режиму", — каже кураторка літнього табору Ілона Куць.

"Раніше я не була в таборах. Про цей почула від мами. Вдома я б просто лежала, відпочивала, читала б книгу чи дивилася серіал. А тут я з усіма познайомилася, мені це подобається. У нас будуть ігри та квести англійською мовою, фінансова грамотність, також спортивні заняття будуть, смакуватимемо різні соки, дивитимемося як їх правильно виготовляти, з чого смачніше, як все це поєднувати. Також ми можемо змінювати розклад під свій смак", — розповідає випускниця школи у Полтаві Єлизавета Вісич.

У Полтаві діє безплатний табір для випускників шкіл та коледжів
Для учасників табору влаштовують заняття. фото: Суспільне Полтава

Участь у таборі безплатна. Долучитися можуть жителі Полтави та переселенці, які цього року випускаються із навчальних закладів.

"У нас є розроблена програма, але у четвер у нас день вільного вибору і самі учасники оберуть, що ж вони хочуть в цей день робити. Можливо захочуть спортивний захід або ж це буде кулінарна "подорож", — говорить співорганізаторка літнього табору Ксенія Пивоварська.

"Є волонтерська та благодійна підтримка багатьох наших партнерів бізнесу, які дають нам безплатно папір, канцелярське приладдя і все те, що потрібно для організації. Цього року акцент вирішили зробити саме на старшокласниках, тому що вони найбільше потребують підтримки у визначенні свого майбутнього", — каже ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля.

За словами Олексія Нестулі, такий табір для випускників організували уперше.

Читайте також:

На Полтавщині учнів залучають до оплачуваних громадських робіт

На початок