У Центральному парку Луцька демонтують старі та встановлять нові атракціони

У Центральному парку Луцька демонтують старі та встановлять нові атракціони

У Центральному парку Луцька демонтують старі та встановлять нові атракціони
Фото: Суспільне Луцьк

У Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки оновлять атракціони – до такого рішення дійшли Луцька міська рада і столичний підприємець Сергій Компанієць, – розповіла Суспільному заступниця директора департаменту економічної політики Юлія Дацюк.

Підприємець транспортував нові атракціони із Києва до Луцька після повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

"Також з ним є домовленість, що ті атракціони, які у комунальні власності Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, які у неналежному стані – він їх демонтує та приведе до належного вигляду", — говорить Юлія Дацюк.

З її слів, нові атракціони, які вже встановлені у парку та працюють, приносять податки у місто і забезпечують робочими місцями людей, які мешкають у Луцькій тергромаді.

У Центральному парку Луцька оновлюють атракціони
Нові атракціони частково вже працюють у Центральному парку Луцька. Фото: Суспільне Луцьк

Нині до Луцька перевезли 13 атракціонів. "Їх встановлюватимуть, робитимуть ілюмінацію. Процес клопіткий, бо устаткування важке", — каже підприємець Сергій Компанієць.

У Центральному парку Луцька оновлюють атракціони
Нині до Луцька перевезли 13 атракціонів. Фото: Суспільне Луцьк

За словами Юлії Дацюк, договір про оренду атракціонів у парку із попереднім підприємцем закінчився наприкінці лютого цього року. Зі слів Павла Цапюка, попереднього орендаря, а тиждень-два усі старі атракціони з Центрального парку він планує вивезти, наразі їх демонтовують.

Підприємець Сергій Компанієць каже, що до кінця року планують реставрувати увесь парк, окрім "Колеса огляду".

Що відомо

  • У травні 2021 року на "Колесі огляду" у Луцьку застрягли 12 людей. Їх діставали рятувальники. Після цього атракціон, якому вже 40 років, почали ремонтувати. Він не працював.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок