У Луцькому парку атракціонів на колесі огляду застрягли люди, серед них – діти

У Луцькому парку атракціонів на колесі огляду застрягли люди, серед них – діти

Доповнено
У Луцькому парку атракціонів на колесі огляду застрягли люди, серед них – діти
Суспільне Волинь

У Центральному парку культури та відпочинку застрягли люди, які каталися на колесі огляду. Інформацію про це Суспільному підтвердила начальниця відділу обласного управління державної служби надзвичайних ситуацій Ірина Варварук.

За даними ДСНС області, на колесі у момент зупинки перебували 12 людей.

Як розповіла Ірина Варварук, станом на 17:30 рятувальника вдалося дістати усіх, хто застряг на атракціоні. Серед визволених – шість дітей.

Людей зі зламаного колеса огляду діставали з допомогою пожежної драбини. "Спершу вдалося дістати вісьмох людей. Ще до чотирьох було важко дістатися, люди були у верхніх кабінах колеса", – каже Ірина Варварук.

Наразі відомо, що ніхто не травмувався. Рятувальна операція тривала майже дві години. Як повідомляють очевидці, під час зупинки, ті хто був у нижніх кабінах – змогли самостійно покинути колесо огляду.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook директор з розвитку Центрального парку культури і відпочинку Павло Цапюк, колесо огляду зупинилося через вихід з ладу деталі двигуна, так званої муфти між двигуном і редуктором. "Справді, з технічної точки зору, це не надзвичайна ситуація, не капітальна поломка, хоча наслідок – зупинка механізму, і це, звісно не приємно", – написав керівник.

Довідково: Центральний парк культури та відпочинку в обласному центрі офіційно відкрили у 1964 році. 1971 у парку з'явилося містечко атракціонів, того ж року було встановлене колесо огляду, яке стоїть у парку і сьогодні.

На початок