Патріотична тематика. Чим живе хмельницький "блошиний" ринок

Патріотична тематика. Чим живе хмельницький "блошиний" ринок

Патріотична тематика. Чим живе хмельницький "блошиний" ринок
Фото: Суспільне Хмельницький

Патріотична тематика зараз має попит на хмельницькому «блошиному» ринку. Про це Суспільному розповів колекціонер Дмитро Казанцев. Хто і чим зараз торгує на блошиному ринку в Хмельницькому, дізнавалось Суспільне.

Офіційно – це ярмарок з продажу книг та колекційних предметів, але хмельничани називають його блошиний ринок. Розташований він у парку імені Івана Франка, що у середмісті Хмельницького. Працює ринок щонеділі з 9 до 12 години.

На фото: Хмельницький "блошиний" ринок.
На фото: Хмельницький "блошиний" ринок. Фото: Суспільне Хмельницький

Покупець Олександр розповів: щотижня приходить на ринок.

“Ходжу просто дивлюсь. Купити можу те, що сподобається. Це дешево. Людям не треба, а мені хай буде”, - говорить чоловік.

Як розповів продавець “блошиного” ринку, у кожного є своє місце. До прикладу, на початку парку торгують монетами та антикваріатом.

“Я вже понад 10 років тут, на цьому ринку. Це – наше хобі. Сьогодні я продаю монети Радянського Союзу, Римської імперії та інші”, - каже Анатолій.

На початку парку торгують монетами та антикваріатом.
На початку парку торгують монетами та антикваріатом. Фото: Суспільне Хмельницький

За словами колекціонера Дмитра Казанцева, найбільший попит зараз на речі з патріотичною тематикою. Все, що стосується Росії, не купують.

“Патріотична тематика зараз – вау! Всі збирають марки, монети українські, з українською символікою, з ЗСУ. А взагалі, нульовий практично попит на все російське. Набагато більше стало переїжджати до нас колекціонерів з різних регіонів, переселенців”, - розповів Дмитро Казанцев.

Читайте також

  • Понад 5 мільйонів гривень планує заробити Хмельницька громада, придбавши військові облігації - Симчишин.
  • На Хмельниччині активісти з Луганщини покращують умови життя для переселенців.
На початок