Через війну чотири оздоровчих табори Кіровоградщини не прийматимуть дітей на відпочинок

Через війну чотири оздоровчих табори Кіровоградщини не прийматимуть дітей на відпочинок

Через війну чотири оздоровчих табори Кіровоградщини не прийматимуть дітей на відпочинок
Дивограй

У цьому році через війну чотири оздоровчих табори Кіровоградської області не прийматимуть дітей на літнє оздоровлення та відпочинок. Які це табори та чому ухвалили таке рішення, Суспільному розповіла директора обласного департаменту соціального захисту населення Надія Кримська.

Це "Дивограй" у селі Бірки, "Дружба" у селі Войнівка, "Бригантина" у Новоархангельську та "Чайка" у місті Гайворон.

Табори не працюватимуть, бо в умовах воєнного стану в них неможливо створити безпечні умови перебування та відпочинку дітей, сказала Надія Кримська. Ухвалили відповідне розпорядження голови обласної військової адміністрації про призупинення дії обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей в області і її межами до завершення воєнного стану.

"Ми не можемо забезпечити в повному обсязі надання якісних оздоровчих послуг, – говорить Надія Кримська. – Чому? Треба бомбосховища, потім тривоги, які постійно оголошуються і під час яких ми маємо переміщувати дітей в укриття, ніяк не сприятимуть ні психологічному, ні моральному оздоровленню. Крім того, ми маємо певний дефіцит пального, тому не можемо стовідсотково гарантувати безперебійне постачання продуктів для харчування дітей, а також за необхідності їх евакуацію".

Читайте також

  • У центрі Кропивницького поставили рамки з розпиленням води
  • У Кропивницькому влаштували фотосесії для дітей-переселенців з їх улюбленими іграшками
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок