Благодійний фестиваль для дітей “Щасливе дитинство” провели в Ужгороді

Благодійний фестиваль для дітей “Щасливе дитинство” провели в Ужгороді

Благодійний фестиваль для дітей “Щасливе дитинство” провели в Ужгороді
Руслана Гостюк/Суспільне

Благодійний фестиваль “Щасливе дитинство” провели 11 червня в Ужгороді для місцевих та дітей-переселенців. Зробили це вдруге на площі Театральній, — розповів Суспільному організатор заходу Олександр Секірін.

У програмі фестивалю були заняття з аніматорами, аквагрим та конкурси. Участь була безкоштовною. Захід провели для підтримки Збройних Сил України та вимушених переселенців. На столику біля сцени розмістили скриньку для збору грошей. Охочі могли за бажанням вкинути будь-яку суму.

Благодійний фестиваль для дітей “Щасливе дитинство” провели в Ужгороді
Руслана Гостюк/Суспільне

Розпочався фестиваль о 17-ій годині. На площі з дітьми гралися аніматори. Яна Дораш приїхала з міста Костянтинівка Донецької області. Каже: "Я дізналася, що тут будуть проводити такий захід, тому я із задоволенням вирішила допомогти, тому що вдома, у Костянтинівці, я була організатором студій дитячого свята. На жаль, всі мої костюми, всі реквізити через цю ситуацію залишилися там, але все ж ми тримаємося і хочеться якось допомогти".

Діткам роблять аквагрим на благодійному фестивалі "Щасливе дитинство"
Руслана Гостюк/Суспільне

Біля сцени розмістили столики. На одному поклали скриню для грошей та іграшки, які діти могли взяти безкоштовно. За другим столиком дітям робили аквагрим. На сцені проводили різні конкурси. Діти танцювали та співали пісні.

Учасниця фестивалю Ірина Товтика заспівала пісню весна. Дівчина каже: "Я не готувалася довго, тому що співала від щирого серця. Мені було дуже приємно подарувати дітям усмішки. Я хотіла саме цю пісню, бо я хотіла сказати всім, що не дивлячись на події цієї весни, все буде Україна і не треба здаватися, треба жити далі".

Організатор фестивалю Олександр Секірін приїхав в Ужгород з Харкова. Чоловік каже: провели захід, аби відволікти дітей від війни.

"У Харкові ми займалися танцями з дітьми. Тут ми з березня волонтеримо. Ми не хочемо, щоб діти залишалися без того, що було раніше: без емоцій, без радості, без свят. Ось тому вже вдруге за підтримки Ужгородської міськради і людей, котрі живуть в Ужгороді — артисти, аніматори, клоуни, діджеї, котрі нас підтримали — ми зробили для дітей свято ”Щасливе дитинство”. Абсолютно все тут безкоштовно", — розповів Олександр Секірін.

Тривав благодійний фестиваль “Щасливе дитинство” дві години.

Читайте також:

  • Вторгнення Росії в Україну, день 108. Текстовий онлайн
  • 287 дітей загинули внаслідок збройної агресії РФ в Україні — ОГПУ
  • Росія втратила у війні з Україною близько 32 050 військових — Генштаб

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок