Мінськ позбавили статусу міста-побратима Києва

Мінськ позбавили статусу міста-побратима Києва

Мінськ позбавили статусу міста-побратима Києва
УНІАН

Київська міська рада ухвалила рішення позбавити Мінськ статусу міста-побратима української столиці. Про це повідомив мер Віталій Кличко.

"Мінськ уже навряд чи можна назвати містом-побратимом Києва. Тож нам нічого не заважало ухвалити рішення про позбавлення такого статусу столиці Білорусі. Країни, з території якої летіли ракети в українські міста та селища і відбувалося вторгнення російських військ до нашої держави", — написав мер у Telegram.

Що відомо

  • Невизнаний низкою держав президент Білорусі Олександр Лукашенко дозволив російським військам використовувати територію Білорусі для наступу на Україну.
  • На території Білорусі, вздовж державного кордону України, зберігається присутність окремих підрозділів збройних сил РФ, які мають на озброєнні оперативно-тактичні ракетні комплекси “Іскандер-М”, зенітно-гарматні комплекси “Панцир-С1”, зенітні ракетні системи С-400 та літаки оперативно-тактичної авіації.
  • У рамках створення південного оперативного командування, передбачається збільшення чисельності збройних сил Республіки Білорусь до 80 тисяч осіб, повідомляє Генштаб ЗСУ.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 106. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок