Ігор Діденчук з Kalush Orchestra разом з волонтерами у центрі Луцька збирав гроші на ЗСУ

Ігор Діденчук з Kalush Orchestra разом з волонтерами у центрі Луцька збирав гроші на ЗСУ

Ігор Діденчук з Kalush Orchestra разом з волонтерами у центрі Луцька збирав гроші на ЗСУ
Ігор Діденчук грає на гітарі в центрі Луцька. Фото з відео Мирослава Кіруєва

Ігор Діденчук, який у складі гурту Kalush Orchestra переміг цього року на Євробаченні, зіграв у Луцьку на вуличній сцені, де волонтери збирають гроші на потреби військових.

Відео, на якому сопілкар грає на гітарі відомі хіти, виклав у мережу музикант, керівник проєкту "ANGAR MUSIC STAGE" Мирослав Кіруєв.

Музикант разом з виконавцями благодійного музичного проєкту виконав кілька пісень. Зі слів Мирослава Кіруєва, Ігор Діденчук напередодні був в обласному центрі Волині, звідки сам родом, й вирішив підтримати армію.

Поспілкуватися з сопілкарем Суспільному не вдалося. Виступ у центрі Луцька відбувся 6 червня. "Ігор Діденчук, оскільки щойно приїхав в Луцьк, трохи відпочив, прогулювався. Ми тут зустрілись, ще були музиканти, які теж колись закінчили коледж культури і мистецтв. Поки розмовляли, такий вийшов джем з тими музикантами, які були на той час", – розповів керівник проєкту.

Імпровізована сцена на перехресті вулиць Кривий Вал та Лесі Українки щодня діє у форматі вільного мікрофона. Заспівати чи пограти тут може кожен охочий. Раніше до музикатів вже долучалися відомі музиканти. Зокрема гурт "Фіолет", Віктор Жалнін з гурту "Мотанка", Сашко Положинський та "Флайза".

За два місяці, відколи у центрі Луцька музиканти влаштовують вуличні благодійні концерти, вдалося зібрати понад 270 тисяч гривень. Пожертви для армії перехожі кидають у скриньку.

Ігор Діденчук з Kalush Orchestra грав на гітарі у центрі Луцька, щоб зібрати гроші на ЗСУ
Суспільне Луцьк

Як розповіла Суспільному речниця волонтерського штабу "Ангар" Ірина Новосад, завдяки зібраним музикантами грошам вже вдалося придбати необхідне бійцям на передовій спорядження.

Читайте також:

На початок