В РФ відомості про загиблих в Україні військових визнали “державною таємницею”

В РФ відомості про загиблих в Україні військових визнали “державною таємницею”

В РФ відомості про загиблих в Україні військових визнали “державною таємницею”
Ілюстративне фото військовослужбовців на плацу. Фото: Getty Images

В РФ відомості про загиблих в Україні військових визнали “державною таємницею”. Про це пише “Тайга. Инфо”. Сибірські сайти “Сети городских порталов” видалили сторінки з офіційними списками земляків, які загинули під час “спецоперації” в Україні. Оскільки російський суд за позовом військової прокуратури визнав таку інформацію на одному із порталів мережі “забороненою”.

Як повідомив уральський сайт 74.RU, який також входить до мережі, Світлогірський міський суд Калінінградської області визнав забороненою інформацією список загиблих в Україні російських солдатів, зібраний псковським 60.RU за відкритими офіційними джерелами.

Позов подав військовий прокурор 73 військової прокуратури гарнізону Балтійського флоту. Суд вирішив, що відомості “розкривають втрати особового складу у воєнний час, у мирний час у період проведення спеціальних операцій”. Також суд вирішив, що ці дані стосуються “державної таємниці”, за розголошення якої може загрожувати кримінальна відповідальність.

При цьому офіційні особи, державні чи муніципальні видання продовжують звітувати про втрати земляків, пише “Тайга. Инфо”.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 104. Текстовий онлайн

Якщо ЄС у червні не дасть Україні статус кандидата, "ми цього не проковтнемо" — Кулеба

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок