Більш ніж 726 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. Станом на ранок 4 червня офіційне число загиблих дітей за добу не змінилося — 261. Зросла кількість поранених — 465. Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.
Ці дані не остаточні, оскільки продовжують встановлювати кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, зазначили в ОГПУ.
Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 187, Київській — 116, Харківській — 112, Чернігівській — 68, Луганській — 52, Херсонській — 52, Миколаївській — 47, Запорізькій — 29, Сумській — 17, у Києві — 16, Житомирській — 15.
2 червня військовослужбовці армії РФ обстріляли з артилерії с.Мар’янське Криворізького району Дніпропетровської області. Поранено жінку та її двох дітей 10 та 7 років.
Через постійні бомбардування та обстріли збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджені 1938 закладів освіти. При цьому 182 з них зруйновані повністю, повідомили в ОГПУ.
Що відомо
- Державна міграційна служба спростила порядок видачі, продовження та заміни паспортів для дітей.
- Національна поліція розслідує 393 справи щодо злочинів російських військових в Україні, в яких постраждали 588 дітей. Про це під час брифінгу 1 червня повідомила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.
- В Україні запустили чат-бот для пошуку зниклих під час війни дітей.
Війна. Усі останні новини
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну, день 101. Текстовий онлайн
"Україна вистояла": політолог про 100 днів повномасштабної війни з Росією
Сто днів. Ключові події повномасштабної війни Росії проти України
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!