У Дніпрі дітей навчили мінній безпеці

У Дніпрі дітей навчили мінній безпеці

У Дніпрі дітей навчили мінній безпеці
Фото: пресслужба міської ради Дніпра

Співробітники ДСНС провели лекцію з мінної безпеки для дітей в одному з позашкільних закладів у Дніпрі. Про це йдеться у пресрелізі від міської ради, який отримало Суспільне.

Ельміра Мірзагаєва – вихованка закладу, займається малюванням. Говорить: на лекцію прийшла, щоб дізнатися більше про вибухонебезпечні предмети, які можна знайти під час війни.

У Дніпрі дітей навчили мінній безпеці
Ельміра вирішила відвідати лекцію. Фото: пресслужба міської ради Дніпра

“Я також можу знайти такий предмет. Тоді мені буде потрібно повідомити службу порятунку і дорослих. Кожна дитина повинна знати, що треба робити, щоб врятувати життя собі та іншим людям”, – говорить Ельміра. За словами дівчинки, у Дніпрі наразі спокійно, проте таке навчання не завадить.

У Дніпрі дітей навчили мінній безпеці
Лекцію провели в ігровій формі. Фото: пресслужба міської ради Дніпра

Інспекторка з пожежної безпеки Тетяна Олійник каже: нещасні випадки через порушення правил поводження із вибухонебезпечними предметами трапляються часто. Це, у тому числі, і саморобні пристрої. “Вік дітей, яких навчаємо – від 13 до 16 років. Ми будемо проводити такі заняття, щоб діти почувалися безпечніше на вулиці та знали, як діяти у разі необхідності. Такі лекції заплановані по всьому місту, їх будуть проводити у школах і позашкільних навчальних закладах”, – зазначила Тетяна.

Лекцію провели в ігровій формі: влаштували вікторину, а правила безпеки показали на практиці.

Читайте також

- За три місяці війни на Дніпропетровщині знешкодили 2,5 тисячі боєприпасів

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок