Польща побудувала 120 км паркану на кордоні з Білоруссю

Польща побудувала 120 км паркану на кордоні з Білоруссю

Польща побудувала 120 км паркану на кордоні з Білоруссю
Паркан на польсько-білоруському кордоні. Х / Maciej Wąsik

У Польщі на кордоні з Білоруссю збудували вже 120 кілометрів огорожі. Паркан був запланований для стримування мігрантських потоків.

Про це повідомив заступник глави МВС й адміністрації Польщі Мацей Вонсік.

“Ми вже завершили будівництво 120 км загородження на кордоні з Білоруссю. Як ми передбачали, будівельні роботи мають завершитися до кінця місяця!”, — написав він.

Що відомо

  • Польські прикордонники та поліцейські 4 серпня 2021 року затримали 62 нелегальних мігрантів, які потрапили до Польщі із Білорусі. За незаконний перетин польсько-білоруського кордону було затримано 50 громадян Іраку, 11 громадян Ірану та 1 громадянина Камеруну. Також правоохоронці затримали українця, який намагався "забрати" кількох іноземців.
  • 24 серпня міністр оборони Польщі Маріуш Блащак заявив, що Польща планує побудувати огорожу заввишки 2,5 метри на кордоні з Білоруссю.
  • Наприкінці січня 2022 року Польща розпочала будівництво огорожі на кордоні з Білоруссю. Вздовж кордону зведуть стіну завдовжки 186 кілометрів, аби стримувати мігрантські потоки. Нове загородження загальною довжиною 186 км та висотою 5,5 м має бути готовим у червні.

Читайте також

Сто днів. Ключові події повномасштабної війни Росії проти України

Вторгнення Росії в Україну, день 100. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок