В Івано-Франківській громаді для переселенців створять довідник послуг

В Івано-Франківській громаді для переселенців створять довідник послуг

В Івано-Франківській громаді для переселенців створять довідник послуг
pixabay.com

В Івано-Франківській територіальній громаді для людей, які вимушено переїхали з інших областей України, створять довідник із переліком необхідних послуг. Про це в ефірі радіо "Західний полюс" повідомив заступник міського голови Віталій Федорів.

З його слів, зараз розробники готують макет довідника.

"Він побудований на базі послуг. Тобто людина обирає послугу, яку хоче одержати, а потім отримує перелік, що для цього їй потрібно зробити. Там розробники вкажуть увесь алгоритм дій. Це буде друкований довідник, але паралельно його можна буде знайти у соцмережах та на сайті міської ради", — розповів Федорів.

За його словами, зараз в Івано-Франківській тергромаді є приблизно 10-12 тис. переселенців. Усього від початку повномасштабної війни у громаді зареєструвалися 48 790 людей, яким довелося покинути домівки через активні бойові дії.

"Робота щодо облаштування переселенців у громаді буде тільки набирати обертів. Ми вже маємо ряд напрацювань щодо того, аби була можливість у цих людей пройти соціальну адаптацію, медичну. Долучаються різні організації, ми намагаємося брати участь у різних проєктах та програмах, щоб допомогти людям у цей час", — пояснює Віталій Федорів.

Він також додав, що переселенцям допомагають і села громади. З його слів, зараз в кожному селі проживають люди з інших областей.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок