"Флешбек". Довбик знову забив вирішальний гол України на тому ж стадіоні: відео

AP

І після матчу порівняв обидва голи на шотландській арені.

Збірна України з футболу пройшла у фінал плей-оф відбору на чемпіонат світу-2022. Відбулося це за підсумками перемоги у матчі проти Шотландії з рахунком 3:1.

Автором одного з трьох м'ячів у складі збірної України став форвард Артем Довбик. Нападник реалізував третій гольовий момент, організований Україною під час контратаки у компенсований час.

Відео голу Артема Довбика

Довбик забив третій м'яч за збірну України. І вдруге на стадіоні "Гемпден Парк" у Шотландії: саме його гол у додатковий час у матчі проти Швеції на Євро-2020 дозволив українцям уперше в історії вийти у чвертьфінал турніру.

Відео голу Довбика на Євро-2020 Швеції

Після матчу форвард збірної України порівняв обидва м'ячі, які забив у Шотландії. І визнав: його також переслідував спогад з Євро-2020.

"Цей стадіон для мене фартовий виходить. Радий, що знову зміг забити на цьому стадіоні. У певний момент був якийсь флешбек - такі емоції були, що важко було святкувати. Такі різні емоціїї, тому радий, що ми перемогли", - сказав Довбик в інтерв'ю телеканалу "Футбол 1".

Усі три голи Довбика за збірну України були забиті ним на виїзді. І усі були переможними - найбільш ранній м'яч форвард синьо-жовтих забив на 79-й хвилині.

Голи Артема Довбика за збірну України

• 79 хвилина: Боснія Герцеговина - Україна 0:2 (16 листопада 2021 року, відбір на ЧС-2022)
  • 90+5 хвилина: Шотландія - Україна 1:3 (1 червня 2022 року, плей-оф відбору на ЧС-2022)
  • 120+1 хвилина: Швеція - Україна 1:2 (29 червня 2022 року, 1/8 фіналу Євро-2020)

• Артем Довбик зіграв лише п'ятий офіційний матч за збірну України (усі - вихід на заміну). На його рахунку три м'ячі.
  • Довбик виступає за клуб "Дніпро-1". Упродовж сезону 2021/22, який було достроково завершено, він став найкращим бомбардиром чемпіонату України, забивши 14 м'ячів у 17 поєдинках.
  • У фіналі плей-оф відбору на чемпіонат світу-2022 Україна зіграє в Кардіффі проти Вельса. Переможець вийде у фінальну частину турніру та потрапить у групу В - до Англії, США та Ірану.

• Неділя, 5 червня, 19:00. Вельс - Україна.
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022