Україна - Шотландія: відео огляд матчу (1 червня 2022)

Шотландія - Україна: відео голів у матчі (футбол).

Збірна України з футболу - у фіналі плей-оф за вихід на чемпіонат світу-2022. У півфінальному матчі Україна обіграла Шотландію з рахунком 3:1.

Матч Шотландія - Україна пройшов у Глазго на заповненому "Гампден Парк", де були присутні понад 50 тисяч вболівальників. Зокрема, близько трьох тисяч фанів з України.

Дивіться також: Футболісти збірної України з прапорами вийшли на матч проти Шотландії за вихід на ЧС-2022: фото

Україна - Шотландія забили чотири голи у матчі, один з них - у першому таймі, а ще три - після перерви. Шотландія змогла забити одного разу, тоді як Україна - тричі.

Голи у складі збірної України забивали Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук та Артем Довбик. Усі голи Шотландія - Україна можна подивитися в огляді гри.

Шотландія - Україна: відео огляд (футбол)

Відео Україна - Шотландія показує не лише голи у матчі, але й небезпечні моменти: кілька сейвів Георгія Бущана, гольові атаки України. Огляд матчу Україна - Шотландія зібрав усі головні події матчу плей-оф за вихід на ЧС-2022 з футболу.

ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо