Днями біля під'їзду багатоповерхівки на Чернишевського, 114 у Луцьку з'явилася об'ява від 18-річного хлопця з Херсонщини. Студент просив допомоги з пошуком роботи. Суспільному автор звернення розповів – хоче працювати, щоб допомогти мамі та сестрі, разом з якими вирвався з окупації.
Дмитро Михальчевський разом із мамою та восьмирічною сестрою приїхав з окупованої території Херсонщини на початку травня. Зараз навчається дистанційно.
За декілька днів після оголошення на під'їзді хлопець отримав з десяток пропозицій.

"Двічі вантажником кликали. Був один дзвінок – пасти кіз. Зарплата була чотири тисячі гривень в місяць, але я відмовився. Для мене дуже мала заробітна платня, не вистачить", – розповів Дмитро Михальчевський. Зрештою, студент зупинився на пропозиції від одного із луцьких заводів. Стажуватися почне з 2 червня.

Ідея розмістити таке оголошення біля під’їзду, де винаймають житло, виникла у мами Дмитра – Тетяни. Жінка розповіла, що за фахом вона - провізор і вже знайшла роботу в одній з луцьких аптек. Хотіла також допомогти сину, який взяв собі за мету забезпечити рідних.
"До цього ми зверталися через інтернет онлайн-оголошення. Були пропозиції, ми навіть два рази потрапляли на шахраїв", – зазначила мама студента.
Як розповів Суспільному керівник обласного центру зайнятості Роман Романюк, з введенням воєнного стану на Волині працевлаштувалися 180 переселенців. Досі перебувають на обліку 800 внутрішньо переміщених українців.
Що відомо
- На Волині станом на 11 квітня 31 переселенець був працевлаштований. Кількість вакансій в області через війну значно зменшилася, як і рівень зарплатні, яку пропонують роботодавці.
- З 9 березня Волинський обласний центр зайнятості та його філії повернулися до звичного режиму роботи.
Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.