Українка Беломоіна здобула "золото" в маунтинбайку на престижному турнірі у Словенії

. Facebook Яни Беломоіної

Ще дві українки увійшли у топ-4.

Українська велогонщиця Яна Беломоіна здобула перемогу у маунтинбайку на престижному турнірі XCO Kočevje, що пройшов у Словенії. Беломоіна тріумфувала у змаганнях із крос-кантрі C1, випередивши двох інших українок.

Беломоіна вдруге за останній тиждень змагалася у Словенії. На попередньому для себе турнірі в Камнику вона здобула перше особисте "золото" у маунтинбайку у сезоні 2022 року.

На турнірі у Кочевьє Беломоіній також вдалося здобути перемогу. Найближчу переслідувачку - словенку Віту Моврін - українка випередила майже на шість хвилин.

Боротьбу за подіум, окрім Беломоіної, вели ще дві українки. Ірині Поповій вдалося фінішувати у топ-3, а ось Марія Шерстюк посіла підсумкове четверте місце.

XCO Кочевьє (Словенія). Крос-кантрі C1 (жінки)

1. Яна Беломоіна (Україна) 01:29:14
  2. Віта Моврін (Словенія) 01:35:18
  3. Ірина Попова (Україна) 01:48:45
  4. Марія Шерстюк (Україна) 01:58:50

Крім Беломоіної, перемогу на турнірі у Кочевьє здобула також ще одна українка - Марія Сухопалова. Велосипедистка, яка виступає на змаганнях юніорів, з перевагою у 17 хвилин випередила найближчу переслідувачку.

• Яна Беломоіна - бронзова призерка чемпіонату світу-2015 і чемпіонка Європи-2017 у крос-кантрі.
  • Беломоіна змагалася на трьох Олімпіадах у своїй кар'єрі. На Іграх у Токіо вона встановила найкращий особистий результат, фінішувавши восьмою.
  • У чоловічому турнірі в Кочевьє українець Олександр Гудима зупинився у кроці від подіуму, фінішувавши четвертим.