Приватбанк подав новий позов проти ексвласників

Приватбанк подав новий позов проти ексвласників

Приватбанк подав новий позов проти ексвласників
. УНІАН

Приватбанк подав новий позов проти колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на 5,5 мільярдів доларів.

"ПриватБанк нещодавно подав новий позов до суду Кіпру з метою відшкодування збитків у розмірі 5,5 млрд дол. США у зв’язку зі схемами, які мають усі ознаки шахрайства і відмивання коштів та які, як вважає Банк, було реалізовано його колишніми власниками – паном Ігорем Коломойським та паном Генадієм Боголюбовим, одним із колишніх посадових осіб – Тімуром Новіковим, та двома кіпрськими компаніями – PrimeCap (Cyprus) Limited та Duxton Holdings Limited", - повідомили у пресслужбі банку.

Зокрема, позов стосується двох транзакцій, у період між 2013 та 2016 роками на рахунок компаній, які належали або контролювалися Коломойським та Боголюбовим.

"Такі трансакції включали схему, за якою 2,34 млрд дол. США були направлені кіпрській компанії, пов’язаній із колишніми власниками Банку – Duxton Holdings Limited, шляхом перерахування траншами по 30 млн. дол. США протягом чотирьох місяців у 2013 році", - пояснили в банку.

Позов є частиною вимог до колишніх власників банку на загальну суму понад 10 млрд доларів, що розглядаються в Англії, на Кіпрі, у США та Ізраїлі.

Що відомо

  • Верховна підтримала у першому читанні законопроєкт, який унеможливить повернення Приватбанку ексвласнику, олігарху Ігорю Коломойському.
  • ПриватБанк 29 січня виплатив "Нікопольському заводу феросплавів", що належить Ігорю Коломойському, 21,8 млн грн за рішенням Господарського суду Києва
  • Суд прийняв рішення стягнути нерухомість компанії Коломойського вартістю понад 100 млн гривень на користь Національного банку України.
На початок