Хмельницький обласний протипухлинний центр в умовах карантину працює в звичному режимі

Хмельницький обласний протипухлинний центр в умовах карантину працює в звичному режимі

Хмельницький обласний протипухлинний центр в умовах карантину працює в звичному режимі

«Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради в умовах карантину працює у звичному режимі. Про це розповів його директор В’ячеслав Мороз. За його словами, відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України під час карантину онкологічні центри належать до закладів, які надають невідкладну медичну допомогу.

Жителька Славути Ольга Кирилюк перебуває на лікуванні у відділенні новоутворень грудної залози, м’яких тканин та шкіри. Жінка каже, під час карантину тут відвідування заборонені.

"Через пів години ручки протираються дизроствором. Стосовно коридора, миється по три по чотири рази. Замітно все, персонал весь в масках, рукавичках. Відвідування суворо заборонено, ніхто не проходить в палату, взагалі не проходить, заборона на все, тільки передають стосовно їжі, хто там передачу.

Розповідає директор КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької облради В’ячеслав Мороз

"Пацієнти, у яких верифіковано діагноз злоякісне новоутворення, вони до нас звертаються за скеруванням або лікаря сімейної медицини або лікаря з вторинної або лікарів з інших лікувальних установ і ми таким пацієнтам в плановому режимі лікування. В стаціонарі проводяться виключно планові оперативні. В стаціонарі проводяться виключно планові оперативні втручання. Екстрені оперативні втручання ургентні, вони проводяться для пацієнтів, які знаходяться в межах нашого закладу."

Для лікарів, пояснює завідуючий поліклінічним відділенням Валерій Попович, співпраця з сімейними лікарями зручна.

"Ми проводимо ті процедури, чого не зроблено ті, чого не зроблено на первинній ланці, Це затрачує менше часу для хворого, і більш успішніше проходить діагностика. 01.19 Бажано щоби всі лікарі переходили до цього метода, що все-таки, з направленням, але з точним діагнозом, і найбільшими діагностичними можливостями, що можна провести на їхньому рівні."

Завідуючий відділенням новоутворень грудної залози, м’яких тканин та шкіри Ігор Дробнер каже, для онкологічних пацієнтів нічого не змінилося.

"Ми виконуємо всі ті вимоги, які повинні бути, ми вимагаємо, щоб також пацієнти наші і їх родичі це виконували, але лікування онкологічного пацієнта продовжується бо воно повинно бути, то не відкладається, а воно йде у звичайному режимі, з виконанням всіх вимог карантину."

А ще Ігор Дробнер пояснює, під час карантину у центрі не надається допомога людям, у яких немає злоякісних новоутворень.

"Звернення до людей, які можуть почекати до завершення карантину, не приходити за консультаціями, за допомогою, не звертатися по тих питаннях, які не стосуються злоякісних пухлин, тому, що це можна відкласти вже на закінчення карантину, і тоді вони отримають то лікування, яке їм потрібно, але зараз вони, по-перше себе наражають на небезпеку, і медичних працівників.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди