У Конотопі на Сумщині провели в останню путь трьох військових

У Конотопі на Сумщині провели в останню путь трьох військових

У Конотопі на Сумщині провели в останню путь трьох військових
Фото: facebook-сторінка Артема Семеніхіна

У Конотопі 26 травня попрощалися з трьома загиблими в російсько-українській війні військовими: Ігорем Васильченком, Володимиром Клименком, Віталієм Кузнєцовим. Про це повідомив Конотопський міський голова Артем Семеніхін.

Ігор Васильченко загинув 22 травня. Він був тяжко поранений в районі міст Бахмут-Попасна уламком від артилерійського снаряда. Лише через 14 годин пораненого воїна військові доправили до лікарні. Йому зробили операцію, однак від ускладнень після поранення військовий помер.

Ігорю було 48 років. У нього є дружина та двоє дітей.

Володимир Клименко помер 20 травня у результаті поранень, отриманих під час обстрілу в Луганській області, у віці 54-х років. Має родину — дружину Ірину та двох синів – Євгенія та Олександра.

Віталій Кузнєцов загинув 16 травня внаслідок бойового зіткнення та артилерійського обстрілу поблизу Оріхового на Луганщині. Йому було 24 роки. Віталій — з багатодітної родини: має двох сестер та брата. Був одружений.

25 травня у Конотопі попрощалися з загиблими у Десні військовослужбовцями: Олександром Лисенком, Євгеном Карасенком та Михайлом Куриляком.

Втрати Сумщини

На початок