У Шостці на Сумщині прощалися з чотирма захисниками України

У Шостці на Сумщині прощалися з чотирма захисниками України

Доповнено
У Шостці на Сумщині прощалися з чотирма захисниками України
Фото: Facebook Микола Нога

23 травня у Шостці поховали воїнів Максима Кравченка, Сергія Гречка, Андрія Петренка та Андрія Кусовського, які загинули на захисті України. Про це повідомив міський голова Шостки Микола Нога.

Попрощатися із чотирма захисниками на Садовий бульвар у Шостці прийшли рідні, друзі та містяни. Кожен із загиблих – став на захист країни ще до початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Максим Кравченко народився у Шостці, тут же закінчив школу №1 та місцеве професійне училище. Жив із родиною у рідному місті, мав двох діток-дошкільнят. В 2015 році чоловік став на захист України. Загинув у віці 28 років.

Сергій Гречко народився та навчався в смт Вороніж. Працював на залізничній станції "Терещенська", потім – в Конотопі. Останні 5 років був у ЗСУ. Загинув навесні 2022 року.

Не дожив до 37-річчя Андрій Кусовський. Чоловік навчався в Шосткинській школі № 8. Після закінчення технікуму здобув спеціалізацію механіка, а згодом — вступив до Шосткинського інституту СумДУ, за фахом — "інженер-механік". З початком неоголошеної війни у серпні 2014 пішов добровольцем на фронт.

"Наші найщиріші співчуття Андрію і всім загиблим у цій клятій війні. Вічна пам’ять людям з великої літери, які зараз боронять, щоб ми спали в ліжках своїх теплих. Дякую нашим захисникам, дякую", — говорить подруга дружини загиблого Сергія Кусовського Катерина Фомичова.

Андрій Петренко народився у 1974 році, і все життя його було пов’язане з Шосткою. Навчався у школах № 7 та 12, а згодом – вступив до Шосткинського технікуму та здобув кваліфікацію електрика.

"На жаль, кожен день гнуть наші захисники, на жаль кожен день ми хоронимо наших героїв, але ні одна смерть не буде безнаказаною. І назавжди імена наших героїв будуть у пам’яті наших земляків. Вічна їм пам’ять. Ворог відповість за кожну смерть", — сказав заступник начальника центру комплектування Сергій Багнюк.

"Сьогодні ми прощаємось з нашими хлопцями – такими різними, але єдиними у своєму прагненні здобути перемогу для Батьківщини, захистити кожного з нас. Будемо ж гідними їх пам’яті!", – написав Микола Нога.

Схиливши голови, шосткинці колоною провели в останню путь своїх земляків.

Втрати Сумщини

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок