Кевіну Спейсі висунули 4 пункти звинувачення у сексуальному насильстві

Кевіну Спейсі висунули 4 пункти звинувачення у сексуальному насильстві

Кевіну Спейсі висунули 4 пункти звинувачення у сексуальному насильстві
Актор Кевін Спейсі, фото: AP

Королівська прокуратура Британії висунула актору Кевіну Спейсі чотири пункти звинувачення в сексуальному насильстві проти трьох чоловіків.

Про це йдеться на офіційному сайті британської прокуратури.

Спейсі зокрема звинувачують у вчиненні "дій сексуального характеру" без згоди на те іншої особи.

Зазначається, що обвинувачення були висунуті на основі доказів, зібраних столичною поліцією в ході розслідування.

Що відомо про справу Кевіна Спейсі

Скандал навколо оскароносного актора і режисера Кевіна Спейсі розгорівся у 2017 році після того, як актор Ентоні Репп звинуватив його у домаганнях. Сам Спейсі заявив, що не пам'ятає такого інциденту, але вибачився і зробив камінг-аут. Загалом у сексуальному насильстві та домаганнях актора звинуватили понад 10 осіб, серед яких актори Роберто Кавазос, Енді Хольтзман, бармен Кріс Ніксон, режисер Тоні Монтана та інші.

Спейсі висунули три звинувачення. За першим з них прокуратура відмовилася порушувати справу у зв'язку з закінченням терміну давності, мова йшла про 1992 рік. Другу заяву відкликав сам обвинувач, оскільки він відмовився надати основний доказ — свій мобільний телефон. Ще одну справу про домагання закрили після смерті обвинувача — масажиста з Малібу.

На тлі скандалу компанія Netflix Inc. повідомила про припинення зйомок шостого, фінального сезону "Карткового будинку", в якому знімався Спейсі, а у фільмі "Всі гроші світу" вирізали усі сцени за участю актора. Його адвокат заявляв, що звинувачення можуть бути сфабриковані, щоб отримати гроші.

У США суд зобов’язав актора Кевіна Спейсі сплатити майже 31 мільйон доларів компанії Media Rights Capital, яка у 2013-2018 роках знімала серіал "Картковий будинок", через порушення ним умов контакту та політики компанії на тлі звинувачень у сексуальних домаганнях.

У травні 2021 року стало відомо, що Кевін Спейсі повертається у кіно.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок