Кевіна Спейсі звинуватили у домаганнях тридцятирічної давнини

Кевіна Спейсі звинуватили у домаганнях тридцятирічної давнини

Кевіна Спейсі звинуватили у домаганнях тридцятирічної давнини
АР

Ще двоє людей висунули звинувачення у сексуальному домаганні проти актора Кевіна Спейсі.

Обвинувачення висунули двоє акторів - Ентоні Репп та ще одна особа, яка не називається, передає The Guardian. За їхніми словами, Спейсі вчинив злочин у 1980-х, коли актори були підлітками.

У позові до Верховного суду Манхеттена Репп розповів як Спейсі зробив йому пропозицію сексуального характеру на одній з вечірок.

Інший позивач розповів, що також познайомився зі Спейсі у підлітковому віці під час уроків акторської майстерності. Актор нібито кілька разів запрошував позивача до себе в квартиру та вступав з ним у статеві відносини. Окрім того, він звинуватив Спейсі у спробі зґвалтування під час останнього візиту.

Що відомо

  • Ентоні Репп почав публічно звинувачутива Спейсі у домагання у 2017 році.
  • У 2018 році через аналогічні обвинувачення актора "Карткового будинку" зобов'язали постати перед судом Массачусетса. У липні 2019 зі Спейсі зняли обвинувачення, оскільки позивач відмовився давати свідчення.
  • Через звинувачення у домаганнях Netflix припинила співпрацю зі Спейсі, а у фільмі "Всі гроші світу" були вирізані усі сцени за участю актора. Його адвокат заявляв, що звинувачення можуть бути сфабриковані, щоб отримати гроші.

На початок