Через війну в Україні у світі зросли ціни на зерно — британська розвідка

Через війну в Україні у світі зросли ціни на зерно — британська розвідка

Через війну в Україні у світі зросли ціни на зерно — британська розвідка
Фото: Pexels

Через війну в Україні у світі зросли ціни на зерно. Про це інформує Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

Від початку війни не було активного комерційного судноплавства в Одесі, відзначили розвідники. Згодом морська блокада РФ ключових чорноморських портів України перешкодила комерційному судноплавству у цьому районі.

За даними розвідки, український сухопутний експорт із великою вірогідністю не зможе компенсувати дефіцит судноплавних потужностей, що виник через блокаду РФ. Тож значні поставки українського зерна не можна експортувати.

Бойові дії вже призвели до непрямого тиску на ціни на зерно у світі. РФ продовжує блокувати українські порти, це призводить до нестачі поставок і до подальшого зростання цін на багато основних продуктів, йдеться у повідомленні британської розвідки.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 91. Текстовий онлайн

"Не залишити каменю на камені": президентка Єврокомісії закликала світ продовжувати тиск на Росію

Країни Балтії та Словенія підтримують конфіскацію активів РФ на користь України

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок