США готові й надалі приймати українців на лікування — Ляшко

США готові й надалі приймати українців на лікування — Ляшко

США готові й надалі приймати українців на лікування — Ляшко
. Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко і секретар США з питань глобальних справ у сфері охорони здоров'я Лойс Пейс. Фото: з Фейсбуку Віктора Ляшка.

США готові й надалі приймати українських громадян на лікування. Про це за підсумками зустрічі під час 75-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я з секретарем США з питань глобальних справ у сфері охорони здоров'я Департаменту здоров’я та людських ресурсів США Лойс Пейс повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

“США вже прийняли українських громадян з тяжкими опіками та забезпечили їх лікування. Завдяки тісній співпраці наших команд, ми продовжуємо отримувати пропозиції щодо готовності США і надалі приймати наших громадян на лікування”, — зазначив Ляшко.

Він також повідомив, що Україна отримала тонни гуманітарної допомоги від американських партнерів. Серед інших товарів надійшли і лікарські засоби, обладнання медичного призначення та медичні вироби.

Лойс Пейс запевнила про продовження проектів, які діяли до сьогодні в Україні за підтримки Уряду США та активне впровадження нових на запит України, розповів міністр.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 90. Текстовий онлайн

"Як війна гібридна, так, чесно, буде й гібридний мир". Що сказали Зеленські в інтерв'ю до 3 річниці інавгурації

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок