З 24 травня працюватимуть всі гілки метро Харкова — Терехов

З 24 травня працюватимуть всі гілки метро Харкова — Терехов

З 24 травня працюватимуть всі гілки метро Харкова — Терехов
Фото: Харківський метрополітен

Всі лінії Харківського метрополітену мають відновити рух 24 травня після роботи станцій підземки в режимі укриття.

Про це в ефірі марафону "Єдині новини" 22 травня сказав Харківський міський голова Ігор Терехов. За його словами, завдяки Збройним силам України російських окупантів вдалося відігнати від Харкова.

"Сьогодні немає великих обстрілів. Є обстріли незначні по мікрорайонах, які межують з окружною дорогою. Це дозволило нам запустити громадський транспорт. 24 числа усі гілки метрополітену будуть починати роботу. Режим роботи буде з 7:00 до 19:00, так само як громадський транспорт. Потихеньку оживає бізнес", — сказав Терехов.

Він також повідомив, що веде перемовини з керівниками підприємств, щоб вони відновлювали роботу.

"Першочерговим є запуск економіки. У людей має з'являтися зарплатня, гроші, стимул економічного процвітання міста", — говорить міський голова.

Ігор Терехов не виключає, що зі збільшенням світлового дня та задовільною обстановкою на фронті час комендантської години згодом може змінитися, але це вирішуватиме військова адміністрація.

Що відомо

  • Метрополітен у Харкові почав роботу в режимі укриття у день російського вторгнення, 24 лютого.
  • У квітні й на початку травня міська влада заявляла, що на підготовку метро до запуску потрібно близько двох місяців, а Салтівська лінія запрацює пізніше за всі інші гілки метро. У середині травня міська влада повідомила, що підземку готуватимуть до запуску, всім, хто потребує, нададуть житло у гуртожитках. Частина людей оселилася у санаторії.
  • 20 травня мер Харкова оголосив, що метрополітен відновить рух після роботи в режимі укриття у вівторок, 24 травня.
На початок