Розмінування Київщини триває — ОВА та МВС

Розмінування Київщини триває — ОВА та МВС

Розмінування Київщини триває — ОВА та МВС
КМДА

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко 20 травня під час брифінгу повідомив про завершення розмінування у Київській області на звільнених від РФ територіях.

“Є гарні новини з Київщини: повністю завершене розмінування Київської області”, – сказав Тимошенко.

Заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі телемарафону розповів, що було розміновано ключові магістральні автошляхи, триває розмінування житлових будинків та адмінбудівель.

Говорити ж про повне розмінування територій, у тому числі Київської області, ще зарано, це триватиме кілька років, зазначив Єнін.

Як повідомляє Київська обласна військова адміністрація, протягом доби 19 травня співробітники ДСНС обстежили та знешкодили вибухонебезпечні предмети у 30 населених пунктах Бучанського, Броварського та Вишгородського районів.

Піротехніки обстежили понад 325 гектарів територій, 13,6 кілометрів автомобільних доріг і знешкодили 307 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Загалом від початку робіт було знешкоджено 34387 боєприпасів.

Що відомо

  • 10 травня мер Ірпеня Олександр Маркушин повідомив, що в місті завершили розмінування, але вибухонебезпечні предмети можуть залишатися залишається в квартирах та будинках.
  • З 11 квітня до 19 травня піротехніки КАРС спільно з рятувальниками ДСНС здійснили 29 виїздів на територію Пущі-Водиці, де відбувалися бойові дії. Там виявили понад 20 вибухонебезпечних предметів.
  • Жителів Києва попередили про можливі вибухи через розмінування. Мінна небезпека зберігається на околицях Києва там, де велися бойові дії, повідомили у Київській міській військо-цивільній адміністрації.
  • Роботи з розмінування основних доріг та населених пунктів Київської області будуть завершені орієнтовано до кінця травня.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 86. Текстовий онлайн

На початок