Макс Барських виступив у США на музичній конференції Billboard MusicCon

Макс Барських виступив у США на музичній конференції Billboard MusicCon

Макс Барських виступив у США на музичній конференції Billboard MusicCon
Фото: slukh.media

Український співак Макс Барський 15 травня очолив дискусійну панель на музичній конференції видання Billboard у США, що дістала символічну назву його останнього треку "Don't Fuck With Ukraine".

За словами Барських, головною метою його виступу було бажання нагадати світові про війну в Україні – а саме про те, що вона все ще триває.  

"Я знаю, наскільки важко світу підтримувати постійну інформаційну напругу впродовж трьох місяців поспіль, – каже артист. –  Але дуже важливо, щоб кожна людина на землі знала, що відбувається насправді. Тому кожне запитання, кожна згадка в ЗМІ надважливі саме зараз, у момент, коли війна в Україні перейшла в затяжну виснажливу фазу. Важливо не забувати: щодня й щогодини гинуть українці за свою свободу в боротьбі проти нацизму, який несе режим Путіна".

Особливу увагу співак приділив звірствам, скоєним російськими солдатами на території України, і наголосив, що це не боротьба двох країн, а протистояння добра та зла: "Ті злочини, які коять російські військові, не вкладаються в голові: вони ґвалтують жінок та дітей. Навіть зараз, поки ми розмовляємо, вони продовжують бомбардувати "Азовсталь" у Маріуполі, де переховуються жителі міста та тяжко хворі. У цих людей закінчується їжа, медикаменти, вода…".

Наприкінці панелі співак виконав акустичну версію незавершеної пісні "Буде весна", яку написав у перші дні війни. Барських пообіцяв, що обов’язково допише її відразу ж після перемоги.

Також у своєму Instagram співак повідомив, що перед поверненням до України, дасть 6 благодійних концертів у Німеччині. Частина коштів з продажу квитків буд перерахована ЗСУ.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ