Мирон Маркевич бачить позитив для збірної в перенесенні Євро-2020

Мирон Маркевич бачить позитив для збірної в перенесенні Євро-2020

Мирон Маркевич бачить позитив для збірної в перенесенні Євро-2020 УНІАН

Екстренер національної збірної України з футболу, а нині голова Комітету національних збірних команд УАФ Мирон Маркевич вважає, що в 2021 році підопічні Андрія Шевченка мають більше шансів на успіх.

Слова Мирона Маркевича цитує Українська асоціація футболу.

"Можливо, це (перенесення Євро-2020 — ред.) нам і на руку. Набере свої найкращі кондиції Андрій Ярмоленко, відновляться після травм Тарас Степаненко, Роман Яремчук. Можна розраховувати, що до 2021 року інші молоді футболісти доростуть до національної команди. Той же Лєднєв, якщо не зменшить обертів, цілком може стати бойовою одиницею для головної команди країни. Засмучення є тільки тому, що цього літа ми взагалі не побачимо такий цікавий турнір.

Поточний рівень гри команди Андрія Шевченка високий, тому хочеться побажати, щоб "синьо-жовті" продовжували нас радувати своїми результатами", — сказав фахівець.

Що відомо

  • 17 березня УАФ ухвалила рішення зупинити проведення всіх змагань з футболу на невизначений термін.
  • Спарингові виїзні матчі збірної України проти Польщі та Франції, заплановані на кінець березня 2020 року, було скасовано.
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start