У Лозанні українську фехтувальницю відзначили нагородою Міжнародної федерації

Шаблістка Ольга Харлан за підсумками сезону 2018/19 очолила загальний залік Кубка світу. За це досягнення спортсменка була відзначена Міжнародною федерацією фехтування (FIE) на щорічному конгресі у швейцарській Лозанні.

Про це повідомляє Національна федерація фехтування України.

Упродовж сезону Ольга вшосте стала чемпіонкою світу (Будапешт), виграла чемпіонат Європи (Дюссельдорф), гран-прі в Сеулі, а також здобула "срібло" етапу Кубка світу в Афінах та "бронзу" Гран-прі в Каїрі.

Минулого року перший номер збірної України також завершила сезон на чолі рейтингу FIE, а загалом це досягнення — четверте в її кар’єрі.

Новий сезон Харлан також відкрила медальними успіхами: у її активі індивідуальна "бронза" та командне третє місце на етапі Кубка світу в Орлеані.

ПолітикаЕкономікаКультураСвітВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСпортСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди