Польська пошта випустила марку із Володимиром Зеленським

Польська пошта випустила марку із Володимиром Зеленським

Польська пошта випустила марку із Володимиром Зеленським
Фото: Lukasz Wantuch/Facebook

У Польщі випустили обмеженим тиражем унікальні поштові марки із Володимиром Зеленським. Про це у Facebook повідомляє депутат Краківської міськради Лукаш Вантух. Усі гроші підуть на закупівлю гуманітарної допомоги для України.

Депутат наголосив, що Україна чинить відчайдушний спротив і значна заслуга у цьому належить Президенту, який за словами Вантуха "став символом української боротьби за свободу".

"Це перша у світі марка із зображенням Президента України Володимира Зеленського! Є лише 99 латок, 9 марок, кожна з них пронумерована QR-кодом. Мало того, що ніде в Польщі і в усьому відомому світі немає нічого подібного, але й в такому вигляді вже ніколи не буде", — написав він.

Польська пошта випустила марку із Володимиром Зеленським
Марку із Зеленським приклеїли на листівці для російського посла. Фото: Lukasz Wantuch/Facebook

Марку із Зеленським можна використовувати для кореспонденції у межах Польщі, одну таку марку приклеїли на листівці для російського посла у Варшаві: "А тепер погляньте, що ця марка справжня та оригінальна. Гляньте на поштовий штам на листівці із Кракова, яку я вчора відправив до представника росіян у Польщі. Сподіваюся, що хоч трохи зіпсую йому сніданок, коли листівка прийде до їхнього посольства".

Одна марка коштує 500 злотих (3300 грн). Однак ціна на неї не спинила шалений попит, тож за кілька годин усі марки розкупили.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад