В Івано-Франківську діти-переселенці зможуть пройти безкоштовний медогляд

В Івано-Франківську діти-переселенці зможуть пройти безкоштовний медогляд

В Івано-Франківську діти-переселенці зможуть пройти безкоштовний медогляд
Фото: ілюстративне, Unsplash

Діти з родин, які вимушено переїхали з інших областей України й зараз тимчасово живуть в Івано-Франківську, можуть пройти безкоштовний медичний огляд. Про це в ефірі Українського радіо Карпати повідомила начальниця служби у справах дітей виконкому міської ради Ірина Рохман.

З її слів, лікарі також оглядають дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

"Ми підписали меморандум про співпрацю із сімейною клінікою "VISE", яка розташована на вулиці Сорохтея, 14 А. Кілька місяців поспіль ми працюємо з вузькопрофільними лікарями за графіком, який можна побачити на сторінці служби у справах дітей у Facebook", — розповіла Ірина Рохман.

Дітей оглядають алерголог, імунолог, лікар УЗД, хірург, неонатолог, ендокринолог, нефролог, гастроентеролог, ортопед-травматолог, педіатр, каже Ірина Рохман. Під час медоглядів із малюками також спілкується психолог. Крім того, дітки та їхні батьки можуть консультуватися зі спеціалістами, які працюють на кафедрах Івано-Франківського національного медичного університету.

Зі слів Ірини Рохман, медики щомісяця проводять огляди дітей. Щоб потрапити до клініки та перевірити стан здоров'я, дитину потрібно попередньо записати за телефоном служби у справах дітей: 050 33 79 497.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок