Віцеспікер парламенту Естонії емоційно виконав пісню "Браття українці"

Віцеспікер парламенту Естонії емоційно виконав пісню "Браття українці"

Віцеспікер парламенту Естонії емоційно виконав пісню "Браття українці"
Фото: Renee Altrov

Світом лунають заклики підтримувати Україну у протистоянні російській армії. Колишній міністр внутрішніх справ, юстиції та соціальних справ Естонії, чинний перший віцеспікер парламенту Ханно Певкур під час виступу на одному шоу талантів у Естонії вирішив присвятити пісню українським захисникам.

Віцеспікер узяв участь у фіналі шоу Maskis Laulja на каналі TV3 Estonia. Політик посів друге місце на проєкті, виконавши пісню "Браття українці" українською мовою. На сцену він вийшов у чорно-білому картатому вбранні з жовто-синьою стрічкою на грудях.

"Ця пісня була написана 2014 року, коли війна в Україні тільки почалася. Вона стала гімном захисників України. Коли ти чуєш її вперше, вона одразу заповнює твою душу. Це така потужна пісня, і вона пройняла мене аж до сліз. Тому я присвячую її всім захисникам: тим, хто, на жаль, покинув нас, і тим, хто захищає Україну", – поділився політик. Maskis Laulja є адаптацією американського формату The Masked Singer. В Україні воно відоме як шоу "Маска". Оригінальний проєкт почався у Південній Кореї, де знаменитості співають пісні в закритих костюмах і в масках, приховуючи свою особистість.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ