Дівчаток 8 і 12 років, поранених під час обстрілу на Луганщині, лікують у Дніпрі

Дівчаток 8 і 12 років, поранених під час обстрілу на Луганщині, лікують у Дніпрі

Дівчаток 8 і 12 років, поранених під час обстрілу на Луганщині, лікують у Дніпрі
Фото: ДніпроОВА

Стан двох дівчаток, поранених під час обстрілу 7 травня в селі Привілля, що на Луганщині, і доправлених до лікарні в Дніпрі, медики оцінюють як важкий. Про це повідомила на брифінгу представниця департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної військової адміністрації Наталія Шмалько.

За її словами, коли стан дітей стабілізують, їх відправлять на лікування до Львова.

"Будуть вирішуватися питання по стану цих дітей їх транспортування до Львова з подальшою реабілітацією в закордонних клініках", – сказала вона.

Віра Сарікова – мама 12-річної Руслани та бабуся 8-річної Євгенії. Розповідає: родина велика, всі жили в одному будинку, але у різних під'їздах. Ховалися від обстрілів разом у підвалі.

"Прилетіло просто у двір в той момент, коли діти бігли до підвалу. Я була вдома, в нас світло з'являється раз на три доби, води немає, газу немає. З'явилося світло – ми пішли готувати їсти. Поїли. Кажу: тепер спускаємося до підвалу. Нам бігти три кроки буквально до підвалу... Донька – 12 років, Руслана – травма черепа, зламана рука, уламок в кисті та в нозі. Онука – Євгенія, 8 років – легені травмовані на 20%, також перелом руки й у ніжку уламки потрапили", – розказала жінка.

За її словами, під час вибуху загинули на місці два її рідні племінники, хлопці-підлітки 11 й 14 років. 70-річна мати жінки поранена. Зараз вона в іншій лікарні Дніпра.

Що відомо

З 2 березня в лікарнях Дніпропетровщини пролікували 67 дітей із регіонів, які обстрілює Російська Федерація. Дітей доправляли з найгарячіших точок Донецької, Луганської, Харківської й Херсонської областей, зокрема, Маріуполя, Сєвєродонецька, Авдіївки, Краматорська, Волновахи, Ізюма. Наразі в області лікується 10 таких дітей.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок