У Кропивницькому розмістили білборди на підтримку міст-героїв України

У Кропивницькому розмістили білборди на підтримку міст-героїв України

У Кропивницькому розмістили білборди на підтримку міст-героїв України
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому розмістили білборди на підтримку міст-героїв України. Це – Волноваха, Гостомель, Маріуполь, Охтирка, Миколаїв, Харків, Херсон, Чернігів, Ірпінь та Буча. Переселенці, які приїхали в Кропивницький, на світлинах впізнають будівлі з рідних міст. Що на них зображено та про емоції людей, читайте.

Ілля Кривенко покинув Харків, коли під обстріл російських військових потрапив його будинок. У Кропивницькому на білборді побачив будівлю з рідного міста. Каже, це його розчулило: "Сказати відверто – я цю будівлю часто не помічав. Вона розташована біля метро "Південний вокзал". Це вокзал, звідки більшість харків’ян евакуювалися на початку війни. Вона побудована, знаю, на початку ХХ сторіччя".

У Кропивницькому розмістили білборди на підтримку міст-героїв України
Суспільне Кропивницький

Харків’яни 71 день тримають оборону. "Звання "Місто-герой" дісталось через жахи, які пережили ми, – говорить Ілля Кривенко. – І не тільки ми. Салтівка, або Олексіївка пережила більше жахіття, ніж наша сім’я. По-різному, але місто тримається".

Десять білбордів на підтримку міст-героїв виготовили за гроші обласного бюджету. Витратили шість тисяч гривень, розповів начальник управління комунікацій з громадськістю Віталій Останній: "Є міста, які найбільше на себе прийняли той удар російської агресії. Щоб показати нашу солідарність з цими людьми, містами, розробили цю рекламу. Ініціатор – Міністерство культури та інформаційної політики".

Два білборди на підтримку жителів тимчасово окупованого Херсона замовила херсонська рекламна агенція, розповів представник кропивницької рекламної агенції Ігор Поліщук. "Ми їх друкували тут, але вони перерахували кошти, замовили, щоб ми їх розмістили на їхніх рекламоносіях".

Читайте також: У Кропивницькому посадили дуби на честь мiст-героїв

Якщо порівнювати з минулим роком, кількість патріотичної соціальної реклами в Кропивницькому збільшилася уп’ятеро, розповіла працівниця управління архітектури міськради Ганна Хричова. "У цьому році в березні власники виділили 405 рекламних площин, а в квітні – до 516. Деякі рекламні агентства за власний кошт друкували ці постери".

Цього місяця плакати на підтримку міст-героїв обласна адміністрація передасть у громади.

Що відомо

Згідно наказу президента Володимира Зеленського, звання мiсто-герой присвоїли, щоб відзначити подвиг жителів під час захисту від російських військових.

Читайте також

  • У Катеринівській громаді висадили катальпи та липи на честь десяти міст-героїв
  • "Живі" черги перенесли у віртуальний простір – як зареєструватись для отримання допомоги в гумцентрі Кропивницького
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок