Як миколаївці дотримуються карантину

Як миколаївці дотримуються карантину

Як миколаївці дотримуються карантину
UA: Миколаїв

Під час карантину основна рекомендація Всесвітньої організації охорони здоров’я, міністерства охорони здоров’я України, лікарів та чиновників – залишатись вдома та не виходити на вулицю без нагальної потреби. Як до цього ставляться миколаївці - дізнавались кореспонденти Суспільного.

Миколаївець Юрій Петров у парку гуляє із сином. Чоловік говорить, що не хвилюється, адже за віком не в зоні ризику, тому на вулиці проводять більше часу ніж вдома.

Як миколаївці дотримуються карантину
Юрій Петров. UA: Миколаїв

"Ми молоді, ми здорові, ми спортивні. Коронавірус був усе життя, це по суті така оболонка, а що насправді відбувається, думаю, нам ніхто не скаже, цей спалах не просто так. Народ у нас хворіє так само, як за статистикою, без епідемії. За статистикою, у 2018 році від грипу в Україні помирало 18 людей, точніше не від грипу, а від запалення легенів, а зараз, при карантині, набагато менше", - каже Юрій Петров.

У парках та на центральній площі міста сьогодні переважно батьки із дітьми.

Як миколаївці дотримуються карантину
Галина Федоренко. UA: Миколаїв

Лікарка-терапевт Галина Федоренко говорить, що кращий спосіб уберегти від захворювання себе та близьких – залишатись вдома. "Обов’язково треба уникати місця скупчення людей. Обов’язково при розмові з людиною зберігати дистанцію не менше метра. Звичайно, не обійматись і не цілуватись", - каже Галина Федоренко.

Дотримуватись заходів безпеки просять і чиновники.

Як миколаївці дотримуються карантину
Олександр Сєнкевич. UA: Миколаїв

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич каже: "Ми можемо лише рекомендувати убезпечити себе, уникати можливості перебування в місті скупчення людей. Хочу нагадати, що особливість вірусу полягає в тому, що інкубаційний період складає біля двох тижнів".

Авторка - Валентина Гурова, оператор - Ігор Чорний

На початок