Три медичні установи в Чернігові не підлягають відновленню

Три медичні установи в Чернігові не підлягають відновленню

Три медичні установи в Чернігові не підлягають відновленню
ФОТО: Суспільне Чернігів

Кардіоцентр, протитуберкульозний диспансер і діагностичний центр допомоги чорнобильцям не підлягає відновленню після бомбардувань російськими військами. Про це в ефірі національного телемарафону заявила заступниця начальника управління охорони здоров'я Чернігівської ОВА Тетяна Лебедєва.

"У місті немає жодної лікарні, яка не зазнала б руйнувань. На жаль, три медичні заклади не підлягають відновленню, бо вони зруйновані вщент: це обласний протитуберкульозний диспансер, це кардіоцентр, у який 3 березня влучила авіабомба, яка вбила 50 людей, і діагностичний центр допомоги чорнобильцям. До того ж, у міській лікарні №2 були вибиті всі вікна після мінометного обстрілу й ми затуляли їх папером і деревиною", розповіла Тетяна Лебедєва.

Як розповіла Тетяна Лєбєдєва поранені стали поступати до чернігівських лікарень у перший день війни - 24 лютого о 10 годині ранку. Це були люди з мінно-вибуховими травмами. Були дні, коли щогодини поступало по 50-60 осіб.

"Наші хірурги впоралися. Напередодні вони пройшли курси навчання й були готові надавати допомогу навіть у таких умовах".

Допомогу в Чернігові надавала менша частина від усіх наявних в місті медиків. Нагадаємо, раніше в інтерв’ю Суспільного генеральний директор пологового будинку Василь Гусак розповів, з 530 працівників лікарні на час війни там залишилось працювати 120.

Читайте також:

"Цілує повітря, уявляючи тата": у оборонця Чернігівщини Павла Железняка залишилася 6-річна донька

На початок