В армії РФ є нестача високоточних ракет —Financial Times

В армії РФ є нестача високоточних ракет —Financial Times

В російському оборонпромі виникли проблеми із поповненням запасів високоточних ракет. Через що ракетні війська біля України поповнюються запасами з інших стратегічних напрямків, передає Financial Times.

Видання повідомляє про дефіцит викликаний як "якістю промислової бази" РФ, так і санкціями, які були введені проти Росії за її повномасштабне вторгнення в Україну.

"Їхні запаси обмежені, вони виснажуються, і ми бачимо, що їм доводиться переміщати ракети "Калібр" з інших стратегічних напрямків, де вони можуть зберігатися. Це свідчить про те, що їхні запаси високоточної зброї скорочуються", – описав ситуацію співрозмовник видання.

Як розповіло FT інше джерело, більшість російських ракетних атак на нинішньому етапі війни зосереджено у східній частині Донбасу та Маріуполі, а самі обстріли носять "дурний, а не високоточний" характер.

"Ми думаємо, що це говорить про проблеми, з якими росіяни стикаються з поповненням високоточних боєприпасів", – сказав посадовець.

За час війни Росія випустила по Україні 1300 ракет, що коштувало агресору щонайменше 7,5 млрд доларів. За даними Forbes, Росія випустила по Україні 235 ракет "Калібр": у цифру входять 183 ракети, які були випущені до 24 березня, та 52 ракети, випущені 26 березня.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 66. Текстовий онлайн

"Спочатку РФ планувала окупацію всієї України. Зараз — 5-6 областей" — Чмут і Жданов про війну, зброю та Придністров'я

Зустріч 40-ка міністрів на базі "Рамштайн" — це перше засідання військової антипутінської коаліції — Клімкін

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок