Лавров заявив, що серед цілей РФ — "звільнення світу від Заходу". В ОП відреагували

Лавров заявив, що серед цілей РФ — "звільнення світу від Заходу". В ОП відреагували

Лавров заявив, що серед цілей РФ — "звільнення світу від Заходу". В ОП відреагували
Глава МЗС Росії Сергій Лавров. Фото: Getty Images

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав ще одну мету війни проти України — внесок у "звільнення світу від Заходу". В Офісі президента України прокоментували, що далі чекають від РФ заяви "про звільнення Марсу від марсіан".

В інтерв'ю для Сіньхуа російський міністр заявив, що російська "спеціальна військова операція в Україні робить внесок у процес звільнення світу від неоколоніального гніту Заходу, густо замішаного на расизмі і комплексі винятковості. Чим раніше на Заході змиряться з новими геополітичними реаліями, тим буде краще для нього самого і для всього міжнародного співтовариства".

За його словами, Захід нібито намагається перешкоджати "природному ходу історії".

Радник керівника ОП України Михайло Подоляк написав, що будь-які визволення з боку Росії несуть лише масові знищення.

"Звільнити світ від Заходу" – Росія знову озвучила нову мету руйнівної "спецоперації" в Україні. "Звільнення" по-російськи – це лише масові знищення. Втім, наступні цілі спецоперації РФ можуть стосуватися "звільнення" Марса від впливу марсіан. Чекаємо", – написав у Twitter Подоляк.

Війна — усі останні новини

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок