Киян закликають без зайвої потреби не пересуватися містом, аби не марнувати пальне

Киян закликають без зайвої потреби не пересуватися містом, аби не марнувати пальне

Киян закликають без зайвої потреби не пересуватися містом, аби не марнувати пальне
. Ілюстративне фото, Unsplash

Міська влада просить киян без потреби не пересуватися містом, аби не спричинити дефіцит пального. Водночас проблем із роботою громадського транспорту у столиці немає.

Про в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив перший заступник Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник.

"У нас на сьогодні інші пріоритети забезпечення пальним, ніж просто (забезпечення – ред.) містян, які приїхали, і їм потрібно кудись переміщатись. Сьогодні немає проблем із використанням громадського транспорту. З іншого боку, не бачу великої необхідності на сьогодні переміщатися по місту. Ми усіх закликаємо: якщо ви навіть і повернулися, будь ласка, по можливості залишайтеся вдома", – наголосив Поворозник.

Він нагадав, що місто живе в умовах комендантської години і повітряних тривог, тому закликав киян з розумінням і відповідальністю до цього ставитися. І закликав тих людей, які виїхали із Києва, поки не повертатися.

Читайте також: Російські військові випустили по Києву п'ять ракет, десятеро людей постраждало. Що відомо

Що відомо

  • Влада Тернопільщини заявляє, що в області проблем із палива немає. Його вистачає для військових, аграріїв і населення. Але для економії палива просять жителів області менше користуватися власним транспортом.
  • 24 квітня РФ обстріляла Кременчуцький нафтопереробний завод і теплоелектроцентраль. У зв'язку з цим виникли затримки з постачанням палива на заправки Одеської області, повідомили в пресслужбі Одеської ОВА. Через можливий дефіцит палива одеситів протять перейти на громадський транспорт.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 65. Текстовий онлайн

На початок