"У росіян немає "масовки" для проведення "референдуму" на Херсонщині — перший заступник голови облради

"У росіян немає "масовки" для проведення "референдуму" на Херсонщині — перший заступник голови облради

"У росіян немає "масовки" для проведення "референдуму" на Херсонщині — перший заступник голови облради

У окупаційної влади РФ в Херсонській області немає "масовки", аби зняти в Херсоні так званий "референдум" про створення "Херсонської народної республіки". Про це в ефірі Суспільного сказав Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради.

За словами Юрія Соболєвського росіяни не зможуть провести в Херсонській області "референдум".

"В них не має підтримки ні від населення, ні від місцевого самоврядування. Вони не зможуть зробити навіть щось подібне на референдум, тому що це відкриття дільниць, підготовка списків виборців, тобто дуже велика робота, яку вони організаційно не зможуть у майбутньому зробити на Херсонщині. Шоу — можливо. Я не здивуюсь, якщо вони це шоу будуть знімати у Криму або у будь-якій іншій області. У Херсонській області зараз щось зняти буде проблема, тому що потрібна значна кількість людей. У них немає цього", — зазначив перший заступник голови облради.

Соболевський також розповів, що РФ не можуть ввести рублі на тимчасово окупованій території.

"Вони дуже цього бажають, але зрозумійте, усе, за що вони беруться, усе виходить у них фейл на фейлі. А враховуючи те, як поводяться ці люди, я вважаю, що більшість з тих рублів, вони вкрадуть ще до того, як доставлять у Херсонську область", - говорить Соболєвський.

За його словами, окрім роздачі рублів за соціальними списками, псевдо пенсіями, ще необхідно, щоб мережа приймала ці "гроші", а підприємці Херсонщини на сьогодні не налаштовані працювати з рублями.

Соболєвський говорить, що в області є певні проблеми з виплатами пенсій, є затримки. Особливо у тих пенсіонерів, які не оформлювали картки і отримали виплати готівкою.

"Але ті люди, які отримували картки, за моєю інформацію, більшість отримує пенсії та соціальні виплати", - розказав перший заступник голови облради Юрій Соболєвський.

Що відомо:

  • 25 квітня у Херсоні російські військові захопили будівлю міської ради.
  • Перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський сказав, що зняття прапора з мерії Херсона та "захоплення" будівлі, що сталися ввечері були цілком очікувані.
  • У Херсоні російські військові під час наради представили свою владу. Головою обласної адміністрації призначили Володимира Сальдо, очільником міської адміністрації - Олександра Кобця.
  • На херсонських аграріїв наразі здійснюється дуже великий тиск з боку окупаційної влади

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок