Франківський богатир Назар Павлів підтримує фізичну форму в умовах карантину

Франківський богатир Назар Павлів підтримує фізичну форму в умовах карантину

Франківський богатир Назар Павлів підтримує фізичну форму в умовах карантину
Facebook

Щоденні вправи зі штангою та скакалкою вдома - франківський богатир, багаторазовий рекордсмен України Назар Павлів саме так підтримує фізичну форму в умовах карантину. Тренування проводить щодня, окрім неділі, заохочуючи до фізичних вправ і 5-річного сина.

"В мене, в принципі, елементарна маленька штанга. Вона знаходиться в коридорі, тому десь під час обіду я стараюся відлучитися до тренування, поки в малюків моїх сонна година, щоб все встигнути. В мене двоє дітей: меншому пів рочку, тому він більше часу спить, старшому п’ять з половиною, тому він інколи зі мною тренується", - розповідає стронгмен.

Директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко говорить, що найважче в домашніх умовах проводити тренування гімнастам та плавцям, проте і для них розробили спеціальні вправи.

"В спорті вищих досягнень не може бути великих пауз, тому професійні спортсмени і команди продовжують навчально-тренувальні заняття, але віддалено, в домашніх умовах. Зараз дуже багато тренерів розробили індивідуальні програми для кожного із спортсменів і відповідно спортсмени виконують ці завдання. Ці заняття є різноманітними відповідно до конкретних видів спорту і до конкретних навантажень, які назначає тренер", - каже очільник департаменту.

Журналісти Суспільного нещодавно розповідали, як тренуються івано-франківські гімнасти вдома.

Автор: Олександр Букатюк

Вибір редакції

На початок