Уперше за 75 років. У Німеччині підтвердили наміри скасувати "Вімблдон"

Уперше за 75 років. У Німеччині підтвердили наміри скасувати "Вімблдон"

Уперше за 75 років. У Німеччині підтвердили наміри скасувати "Вімблдон" Associated Press

Один із чотирьох турнірів Великого шолома — Вімблдон — через пандемію коронавірусу буде скасований уперше з 1945 року. Як заявили у Федерації тенісу Німеччини, рішення вже ухвалене.

Як повідомив віцепрезидент Федерації тенісу Німеччини Дік Гордорф у коментарі SKY Sports Germany, про скасування Вімблдона організатори оголосять 1 квітня.

"У ATP (Асоціація професійних тенісистів — ред.) та WTA (Жіноча тенісна асоціація — ред.) вже ухвалені необхідні рішення, і Вімблдон скасують. У цьому немає жодних сумнівів. Це необхідно в ситуації, що склалася.

Абсолютно нереально уявити, що з такими обмеженнями поїздок, які зараз запроваджені, відбудеться міжнародний тенісний турнір, куди приїжджають сотні тисяч людей з усього світу. Це неприпустимо", — сказав Гордорф.

Вімблдонський турнір був запланований з 29 червня до 12 липня.

Востаннє в історії Вімблдона його проведенню завадила Друга світова війна. Змагання не відбувалися в період з 1940 до 1945 року.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start