"Гуцульські волонтери" допомогли евакуювати до Косова 52 людей з Миколаєва

"Гуцульські волонтери" допомогли евакуювати до Косова 52 людей з Миколаєва

"Гуцульські волонтери" допомогли евакуювати до Косова 52 людей з Миколаєва
Фото ілюстративне: Укрінформ

До Косова на Івано-Франківщину вдалося евакуювати 52 людей з Миколаєва. Наразі їх поселяють. Про це Суспільному розповіла голова громадської організації "Гуцульські волонтери" Юлія Таринська.

З її слів, люди приїхали на Прикарпаття 22 квітня вранці.

"Все буде добре, ми їх зустріли. Ми про них подбаємо, будемо їх любити й не дозволимо, щоб якісь "орки" їх ображали", — каже Юлія Таринська.

Окрім цього, "Гуцульським волонтерам" вдалося допомогти евакуювати ще 20 людей з Миколаєва. Спочатку вони виїхали автобусом до Одеси. Звідти потягом доїхали до Львова і далі попрямують за кордон.

"Ці люди були в окупації. Пережили щось страшне. Їх треба було витягнути. Після мого відео про допомогу через три години їх почали обстрілювати. Їм вдалося добратися майже у повному складі. Якби не було важко, ми це зробили! Господи! Встигли!" — сказала Юлія Таринська.

На відео — люди з Миколаєва, які вирушили за межі України.

Також очільниця організації попросила пожертвувати гроші для роботи волонтерів, зокрема для евакуації людей з "гарячих точок" України.

Що відомо

20 квітня засновниця громадської організації "Гуцульські волонтери" Юлія Таринська записала відеозвернення, у якому попросила допомогти вивезти 50 жінок із дітьми з Миколаєва.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок