Перейти до основного змісту
Росію бойкотували на засіданні країн G20 у Вашингтоні

Росію бойкотували на засіданні країн G20 у Вашингтоні

ЗМІ
Росію бойкотували на засіданні країн G20 у Вашингтоні
. AP

Міністри фінансів і високопосадовці України, США та Євросоюзу залишили закрите засідання країн "Великої двадцятки" (G20), коли почав виступати міністр фінансів Росії Антон Силуанов.

Про це повідомляє CNN із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що до бойкоту долучилися міністерка фінансів США Джанет Єллен, голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл, віцепрем'єрка Канади Христя Фріланд і президентка Європейського центрального банку Крістін Лаґард. Вони демонстративно вийшли під час виступу російського представника.

"Демократії світу не будуть бездіяльними перед російською агресією і військовими злочинами, що триває", — написала у Twitter Фріланд написала, оприлюднивши фото офіційних осіб, які залишили зустріч.

За даними видання, делегація України, яка не входить до G20, але виступила на сесії як запрошений гість, також залишила залу, коли у режимі відеозв'язку почав виступати Силуанов.

У Мінфіні Росії повідомили, що Силуанов наприкінці свого виступу "закликав партнерів уникати політизації діалогу і наголосив, що "двадцятка" завжди була і залишається насамперед економічним форматом".

Раніше президент США Джо Байден заявив, що Росію потрібно виключити з "Великої двадцятки", але таке рішення, за його словами, мають ухвалити члени G20. За даними Bloomberg, для виключення РФ з "Великої двадцятки" потрібен консенсус, а такі країни як Китай, найімовірніше, на це не підуть.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 56. Текстовий онлайн

"У ваших силах зробити війну значно коротшою". Зеленський закликав до ембарго на російську нафту

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Топ дня
Вибір редакції
На початок