Депутати зняли з посади першого заступника голови Сумської облради від ОПЗЖ Олександра Стрельченка

Депутати зняли з посади першого заступника голови Сумської облради від ОПЗЖ Олександра Стрельченка

Депутати зняли з посади першого заступника голови Сумської облради від ОПЗЖ Олександра Стрельченка
Фейсбук: Олександр Стрельченко

Депутати Сумської обласної ради проголосували за припинення повноважень першого заступника голови обласної ради від “Опозиційної платформи – За життя” Олександра Стрельченка. Про це 20 квітня повідомили на сайті Сумської обласної ради.

У таємному голосуванні взяли участь 39 депутатів. Рішення прийняли одноголосно.

На своїй сторінці у фейсбук Олександр Стрельченко зазначив, що йде з посади, але залишається депутатом.

"Я постійно говорив і продовжую наголошувати: я готовий відповідати за всі свої вчинки! Я ніколи не давав підстав сумніватися в моїй проукраїнській позиції, засуджуючи військову агресію з боку Росії. З першого ж дня вторгнення військ окупантів на нашу землю, залишався в Сумах: займався волонтерством, був у складі ТрО. Зараз продовжую перебувати в добровольчому формуванні загону територіальної оборони і надалі планую захищати свою рідну землю також і у лавах Збройних сил України", — зазначив він.

Також більшістю голосів депутати достроково припинили дії контракту з генеральним директором “Сумиоблагролісу” Олександром Будником, обраним від ОПЗЖ.

Що відомо

  • Депутати хотіли зняти першого заступника голови Сумської облради у квітні 2021 року. Тоді для прийняття рішення не вистачило одного голосу.
  • Олександр Стрельченко має досвід роботи у раді – це його друга каденція. У 2015-му він пройшов до цієї ж ради, також за списком "Опозиційного блоку".
  • "Є два аспекти: моральний і правовий" — адвокат про зупинення діяльності ОПЗЖ на Сумщині.
  • 18 березня рішенням Ради національної безпеки і оборони України, а 19 березня відповідним указом Президента діяльність "ОПЗЖ" та іще 10 політичних партій була призупинена. Як зазначено в документах: "Зважаючи на антиукраїнську політичну та організаційну діяльність, пропаганду війни, публічні заяви та заклики до зміни конституційного ладу".
На початок