У Хмельницькому стартували безкоштовні онлайн курси з англійської

У Хмельницькому стартували безкоштовні онлайн курси з англійської

У Хмельницькому стартували безкоштовні онлайн курси з англійської
Фото: Суспільне Поділля

114 осіб записались на безплатні онлайн курси з англійської, які організували у Хмельницькому. Вони розраховані для дорослих, які хочуть опанувати початкову англійську. Набирали на онлайн курси усіх охочих.

Про це розповіла викладачка мовних курсів Валентина Нечипорук.

Другий урок безкоштовних онлайн курсів з англійської, які організували у Хмельницькому, починається із вправи на вимову звуків. На онлайн уроці – 22 людини зі 114 осіб, які приєднались до групи із безплатного вивчення англійської з «нуля».

«Після першого заняття ми дали їм величезний обсяг інформації: які правила читання в англійській мові, як читати слова. Дали ресурс, Ютуб-канал, де шикарна вимова, де є купа відео, які можна слухати, практикувати. Так само доступ до всіх наших аудіо матеріалів, де є слова, які ти читаєш і ти чуєш, як їх читає носій», - каже викладачка онлайн курсів.

Переселенець з Харкова Денис розповідає, що записався на онлайн курси, щоб вивчити базову англійську.

«Зараз я дивлюся вакансії онлайн, щоб не сидіти без роботи. Мене дуже зацікавила вакансія PM (Project Management) в IT. Але там потрібний англійський. Взагалі всі вакансії, які плюс/мінус підходять мені по професії, по освіті, там потрібна англійська», - говорить переселенець з Харківщини.

Вадим онлайн опановує нову для себе спеціальність в ІТ-сфері. Чоловік каже, що для цього йому необхідно знання з англійської, якій він раніше не приділяв уваги.

«Раніше я працював у сфері маркетингу і там мені англійська не дуже була потрібна. Зараз такий час, в мене роботи немає. Зараз вже в планах, вивчити англійську мову та поставити хороший фундамент для майбутнього», - каже переселенець з Києва.

За словами адміністраторки мовних курсів Інни Дрозд, їхній онлайн курс з англійської розрахований на три місяці.

«Заняття відбуваються двічі на тиждень. Уроки відбуваються в понеділок та четвер. О 15.00 стартує заняття, яке відбувається в за стосунку «Zoom». Але для того, щоб учні змогли приєднатися, ми створили окремий Телеграм-канал і за кілька хвилин до початку уроку викладачка надсилає туди посилання, для того, щоб можна було приєднатись до уроку», - розповіла адміністраторка мовних курсів.

Заняття, в середньому, триває годину, – каже викладачка онлайн курсів Валентина Нечипорук.

«Можуть доєднуватися охочі, тому що уроки є в записах. Людина, яка доєднується, вона дивиться попередній урок. Вона має доступ цей самий. Але чим пізніше людина доєднається, тим важче їй буде влитися. Бо буде більша кількість інформації пропущена», - каже Валентина.

Ті, хто виконуватимуть усі домашні завдання та не пропускатимуть онлайн лекцій, каже Валентина Нечипорук, за три місяці опанують базову англійську.

Читайте також

  • Історія переселенців з Нової Каховки, які оселились на Хмельниччині.
  • На Хмельниччину, із зони бойових дій, переїхало 25 підприємств.
На початок