Нардеп показав "відеокомпромат" на Єрмака. На Банковій вже відреагували

Нардеп показав "відеокомпромат" на Єрмака. На Банковій вже відреагували

Нардеп показав "відеокомпромат" на Єрмака. На Банковій вже відреагували
Facebook

Нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави ОПУ Андрія Єрмака проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади. Єрмак заявив, що подасть заяви до СБУ та ДБР щодо розповсюдженого відео з його братом.

"Відеодокази як Єрмак через свого брата барижить державними посадами, впроваджує свою програму до правоохоронних структур та оборонку (привіт з РФ), ну і, звичайно, заробіток на державі", – написав Лерос у Facebook.

На відео вказані час і дата зйомки – 20 серпня, 16 і 23 вересня, 3 жовтня 2019 року.

У бесідах чоловіків фігурують деякі суми і посади, зокрема, на Київській митниці, в Мінінфраструктури, УЗ і ін.

На одному з відео чоловік, схожий на Єрмака, проводить співбесіду з людиною, яка говорить, що претендує на посаду заступника міністра інфраструктури і хоче курувати "Укрзалізницю".

На іншому відео невідомий розповідає нібито Єрмаку, що є "гарна дівчина", яка хоче очолити чи ТРК "Україна" чи Національний комплекс "Експоцентр України", на що той відповідає, що її "перекинуть на людей".

Єрмак відреагував на публікацію відео у Facebook.

"Сьогодні мною будуть подані заяви до СБУ та ДБР щодо розповсюдженого відео з моїм братом Єрмаком Денисом. Я хочу, щоб було проведено всебічне розслідування обставин здійснення цих записів, передусім їх достовірності, всіх фактів, а також хто і на чиє замовлення це робив, як ці записи опинилися у Гео Лерос", – написав Єрмак.

Глава ОПУ стверджує, що він та його родина – "чесні і порядні люди".

20 березня президент України Володимир Зеленський звільнив свого позаштатного радника Гео Лероса. Сам народний депутат від "Слуги народу", коментуючи своє звільнення з посади радника президента, написав у Facebook: "Бачу, Єрмак прочитав моє інтерв'ю". Лерос критикував Єрмака через домовленості в Мінську про створення "консультативної ради" за участі представників окремих районів Донецької та Луганської областей.

Що відомо

  • Раніше президент Володимир Зеленський звільнив керівника свого Офісу Андрія Богдана і призначив на цю посаду свого помічника Андрія Єрмака. Відповідні укази з'явилися на сайті президента зранку 11 лютого. Цьому передувала розповсюджена у ЗМІ інформація про те, що Богдан написав заяву про відставку, та багатомісячний конфлікт між Богданом та Єрмаком за вплив на президента та політичні процеси в Україні.
  • Єрмака журналісти називали "головним перемовником Зеленського", "повіреним ОП із міжнародних відносин" і "тіньовим міністром закордонних справ". Він був українським перемовником з Кремлем щодо обміну полоненими, який відбувся у грудні 2019 року, а також супроводжував президента на міжнародних зустрічах. Зокрема, він входив до робочої групи, яка готувала візит Зеленського до США, на засідання Генеральної Асамблеї ООН, а також комунікував з адвокатом президента США Дональда Трампа Рудольфом Джуліані.
  • У лютому Єрмак оприлюднив декларацію за 2019 рік. Глава Офісу президента 11 березня придбав автомобіль Mercedes-Benz за майже 3 мільйони гривень.

На початок