МОЗ вирішило не госпіталізувати "легких" хворих на COVID-19

МОЗ вирішило не госпіталізувати "легких" хворих на COVID-19

МОЗ вирішило не госпіталізувати "легких" хворих на COVID-19
American Chamber of Commerce in Ukraine

МОЗ оновило стандарт надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Тепер він передбачає госпіталізацію хворих лише у стані середньої важкості та важкому. Про це на брифінгу повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"Ми оновили стандарт надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу… Відсьогодні Україна буде працювати за новими стандартами медичної допомоги. Ми передбачаємо впровадження клінічного сортування. Госпіталізувати до лікарень повинні хворих середнього і важкого ступеня перебігу хвороби. Всі інші повинні лікуватися в амбулаторних умовах під наглядом і медико-санітарним спостереженням", – сказав Ляшко.

За його словами, українські фахівці тепер рекомендуватимуть деяким хворим ряд препаратів, які використовуються у світі для лікування хворих на COVID-19.

"Наголошую, що специфічного лікування коронавірусної хвороби не існує, проводиться симптоматичне лікування. В той же час, у світі використовуються і досліджуються різні препарати для лікування коронавірусної хвороби", – повідомив Ляшко.

Що відомо

На початок